Web Analytics

școala de ski sinaia

SINAIA

Teaching-ul de înaltă calitate este atuul nostru. Oferim cursuri de ski si snowboarding exclusiv oricărui nivel.

Monitorii noștri

Categorii MONITORI

Suntem aici cu toți pentru aceeași pasiune și vrem s-o împărtășim și cu tine! Oricare ar fi nivelul tău de pregătire.

scoala-de-ski-sinaia-cursuri-monitor-certificati
Ești la început sau dorești să-ți perfecționezi tehnica de ski/snowboarding? Poți opta pentru cursuri alături de monitori certificați.

Monitori certificați

scoala-de-ski-sinaia-cursuri-monitori-categ-1-international-perfectionare
Vrei să-ți duci tehnicile la un alt nivel? Optează pentru cursurile de perfecționare alături de monitori categoria I la internațional.

Monitori categ. i internațional

Pachete & tarife

Pachete cursuri
școala de ski sinaia

Alături de noi ai mai multe optiuni! Alege cursul care ți se potrivește cel mai mult pentru că școala noastră îți oferă posibilitatea de a-ți alege monitorul.

**Se consideră perioada de extrasezon 01.dec.2021-29.dec.2021, 28.feb.2022-01.mai.2022, perioadă de sezon 30.dec.2021-27.feb.2022.

Cursuri perfecționare cu Monitori categ i internațional

250 lei

în extrasezon

300 lei

în sezon

Cursuri inițiere sau perfecționare

150 lei

extrasezon

200 lei

în sezon

Formular

Formular rezervare

Completează formularul pentru a rezerva un loc la cursurile noastre.

We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Îți mulțumim pentru rezervare!
Numarul unic de identificare al rezervării tale este

închriază echipamentele noastre și
beneficiază de reduceri masive!

închriază echipamentele noastre și beneficiază de reduceri masive!

Școala noastră oferă spre închiriere echipamente premium dar și standard pentru posibilitatea oricărui iubitor de iarnă. Iar dacă vii cu grupul tău beneficiezi de reduceri surpinzătoare.

Serviciul este

indisponibil

Ne pare rău dar școala noastră își suspendă cursurile pentru moment. Vei putea beneficia în continuare de închirieri echipamente dar și de ski service.

profită acum

10% discount

La închirieri echipamente

Vino cu prietenii sau familia la pârtie și profită de reducerile noastre surprinzătoare!

Reduceri durată închiriere - echipament complet

• Pentru închiriere 3-5 zile consecutive Discount 10%
  • Pentru închiriere peste 6 zile consecutive Discount 15%

Reduceri de grup - închiriere echipament complet